⚡🌈🔥 Всі діючі АКЦІЇ тут 👉
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

DMK

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Препарати Danne Montague King (DMK) представлені на сайті Сервісу системної косметології BEAUTYCARE виключно для попереднього ознайомлення, без можливості прямого придбання.

Це пов'язано з офіційною політикою компанії DMK як в Україні, так і по всьому світу, що обмежує продаж своїх професійних косметичних засобів в стандартних інтернет-магазинах і соціальних мережах, які не можуть забезпечити необхідного рівня якості консультації та супроводу.

Якщо у Вас є бажання купити косметику DMK, пропонуємо Вам записатися на консультацію до одного з наших фахівців. Ми досить давно спеціалізуємося як на професійних процедурах Danne Montague King, так і на призначенні домашнього догляду цього бренду, вміємо працювати з даною косметикою, регулярно проходимо відповідне навчання і маємо всі необхідні сертифікати DMK. На консультації ми порекомендуємо салонні процедури ДМК, що проводяться в нашому кабінеті та обов'язково підберемо Вам препарати для домашнього використання, що максимально ефективно вирішать Вашу проблему і не призведуть до ускладнень.

Саме система салонних процедур в поєднанні з регулярним домашнім доглядом дадуть максимальний ефект - здорову та сяючу шкіру.

Розгорнути
Вгору