⚡🌈🔥 Всі діючі АКЦІЇ тут 👉
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Meder Beauty Science

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

У BEAUTYCARE особливе ставлення до MEDER і особливі відносини з MEDER. В нашій студії краси ми почали працювати з професійною лінійкою бренду більше, ніж 10 років тому - навіть раніше, ніж в Україні було зареєстровано офіційне представництво MEDER (це була перша і на той час єдина професійна програма Myo-Fix). Саме продукція MEDER першої з’явилася в нашому онлайн-магазині і лого MEDER залишається на першому місці в переліку брендів на стартовій сторінці.

Ми відвідували виробництво MEDER в Швейцарії, пройшли безліч семінарів і тренінгів, засновник BEAUTYCARE є косметологом року в Україні за версією MEDER BEAUTY SCIENCE. За ці 10+ років ми зробили величезну кількість професійних процедур і призначень домашнього догляду від MEDER.  Ми знаємо про використання MEDER все, можливо, навіть більше, ніж сама компанія  (сподіваємося, вони не образяться 😀). Ми дуже добре вміємо поєднувата засоби MEDER з продуктами інших брендів - звісно, якщо це необхідно.

Саме тому ми гарантуємо, що на BEAUTYCARE Ви отримаєте найкращу консультацію по засобам домашнього догляду MEDER BEAUTY SCIENCE, і Ваша покупка буде швидкою, максимально вигідною та ефективною. І саме наш онлайн-магазин - найкраще місце, щоб купити косметику MEDER в Україні 🏆

А тепер, власне, про сам бренд MEDER BEAUTY SCIENCE (МЕДЕР БЬЮТІ САЄНС).

Ця косметологічна компанія була заснована у Швейцаріїї у 2009 році доктором Тііной Орасмяє-Медер, відомим лікарем-косметологом. MEDER - це високі технології, сміливі ідеї, найкращі європейські спеціалісти  в області хімії, молекулярної генетики, біології, дерматології та фармакалогії, віра в природну красу людини. Щоб узнати більше про компанію, її філософію та історію, перейдіть за цим посиланням>>

Бренд Meder Beauty Science відносно молодий і на даний момент налічує в своєму портфоліо близько 30 засобів домашнього догляду (також, існує професійна лінійка продуктів).  Продуктовий ряд по-швейцарські компактний, структурований і зрозумілий:

1. Очищення / Cleansing
2. Ексфоліація / Exfoliation
3. Активні сироватки / Active serums
4. Концентрати / Concentrates
5. Маски / Masks
6. Колекція «6 елемент» / Collection "6th Element"
7. Креми для обличчя та очей / Face and eyes creams
8. Догляд за тілом / Bodycare

Цифра на початку назви кожного з продуктів (наприклад, 1Ax или 6Df) означає послідовність використання засобів в щоденній косметичній рутині.

Компанія постійно розширює лінійку продуктів за рахунок високотехнологічних новинок, останній такий продукт з'явився у березні 2021 року - нічний крем Meder Circa-Night Cream.

Щоб краще зрозуміти продукцію MEDER, ми наполегливо радимо ознайомитися з розділом MEDER: питання і відповіді, що доступний за цим посиланням>>

Розгорнути
Вгору