⚡🌈🔥 Всі діючі АКЦІЇ тут 👉
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Medik8 / Медік8

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

⭐⭐⭐ MEDIK8 (МЕДІК8) - відомий і дуже популярний як в Україні, так і у світі, косметологічний бренд з Великої Британії 🇬🇧, що був заснований фармакологом та біохіміком з Лідсу Елліотом Айзексом у 2009 році. На даний момент, разом з іншим брендом NANOGEN 🇬🇧, що також представлений на BEAUTYCARE і досить популярний в Україні, MEDIK8 🇬🇧 входить до косметологічної корпорації PANGAEA LABORATORIES. Офіс компанії та виробничі потужності розташовані неподалік від Лондону у Великій Британії.

На косметологічному ринку MEDIK8 🇬🇧 відома своїм сильний акцентом на продуктах, що містять різні форми вітаміну А - ретинол, ретиналь та ретинил ретиноат.

Компанія дуже активно пропагує систему догляду CSA, що базується на простій, але ефективній схемі:

• вітамін C - зранку
• захист від сонця (Sunscreen) - вдень
• вітамін A - ввечері

Продуктовий ряд MEDIK8 🇬🇧 наразі містить більше ніж 70 продуктів, постійно доповнюється, і структурований наступним чином:

1. Cleansing Medik8 - засоби для очищення обличчя, в тому числі гелі, пінки, тоніки
2. Advanced Day&Night - високотехнологічні денні та нічні креми для обличчя та очей
3. Peptids - засоби домашнього догляду, основним активним компонентом яких є пептіди
4. Acids - пілінги
5. Vitamin A - косметологічні сироватки та креми, що містять вітамін А (ретинол, ретиналь, ретинил ретиноат)
6. Vitamin C - сироватки та креми, що містять вітамін С
7. Special Medik8 - косметологічні продукти, що мають специфічну дію (гідратація, терапія акне, пігментації, куперозу та розацеї, освітлення тощо)
8. Extra Medik8 - додаткові засоби домашнього догляду для тіла та губ
9. CSA kits - набори, що сформовані згідно філософії CSA, і містять засоби з вітаміном C, санскрін та засіби з вітаміном A

У BEAUTYCARE ми дуже давно і активно використовуємо засоби MEDIK8 🇬🇧 у професіональних процедурах і рекомендуємо їх в якості домашнього догляду, тому з впевненістю можемо сказати, що продукти MEDIK8 🇬🇧 ефективні. У нас завжди є в наявності всі засоби бренду з тих, що офіційно імпортуються в Україну, тільки оригінальна продукція, безкоштовна доставка і, найголовніше, найкраща консультація, що дозволить ефективно додати продукти бренду до Вашої поточної косметологічної рутини.

І саме тому, BEAUTYCARE - найкраще місце, щоб купити MEDIK8 🇬🇧 в Україні 🙂

Розгорнути
Вгору