⚡🌈🔥 Всі діючі АКЦІЇ тут 👉
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Nanogen / Наноген

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

⭐⭐⭐ Косметологічні засоби для догляду за волоссям та шкірою голови Nanogen 🇬🇧 - одні з найпопулярніших продуктів на нашому сайті. В основі цього успіху лежать репутація бренду, висока якість  і, звичайно, якісна консультація та супровід від BEAUTYCARE 🙂.

Також, в чимало посприяв зростанню популярності Nanogen 🇬🇧, як і інших подібних марок, COVID-19, який не щадить наше волосся. І саме засоби Nanogen 🇬🇧 допомагають боротися з наслідками цього зловісного вірусу.

Належить бренд відомої британській косметологічній компанії Pangaea Laboratories Ltd і є лідером на світовому ринку кератинових волокон і засобів для лікування випадіння волосся для чоловіків і жінок.

Продуктовий рядл дуже спеціалізований і компактний і складається з 10 продуктів. В нього входять активні шампуні і кондиціонери, дуже популярна сироватка для росту волосся та інші засоби для активного догляду. Але особливо варто виділити ексклюзивний продукт від Наноген 🇬🇧 - кератинові волокна, які вкрай ефективно маскують недоліки волосся.

Розгорнути
Вгору