⚡🌈🔥 Всі діючі АКЦІЇ тут 👉
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Oxford Biolabs

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Британська компанія OXFORD BIOLABS (Оксфорд Біолабс) 🇬🇧 була заснована у 2008 році докотором біохімії Оксфордського університету Томасом Уітфілдом, і відтоді спеціалізується на виробництві препаратів для догляду за волоссям. Найбільш відомим і успішним продуктом бренду є TRX2 - молекулярна біодобавка для активізації росту волосся і боротьби з його випадінням. 

Продукція компанії виробляється в Німеччині виключно з натуральних інгредієнтів найвищої якості і сертифікована за стандартами GMP і IFS.

Формули препартів OXFORD BIOLABS засновані на останніх наукових дослідженнях світового рівня, їх еффективність доведена досвідом клієнтів, що зіштовхнулися з проблемами випадіння волосся, трихологів, що рекомендують препарати бренду, а також незалежніми незалежними дослідженнями наукового інституту Dermatest (Німеччина). Фото результатів у форматі "До та після" представлені на сторінці флагманського препарату бренду TRX2 за цим посиланням >>

На даний момент продуція компанії вже представлена у більш ніж 110 країнах світу. Найкраще місце, щоб купити OXFORD BIOLABS в Україні 🇺🇦 - сервіс системної косметології BEAUTYCARE, де Ви отримаєте найкращу консультацію і зможете доповнити Вашу покупку препаратами інших брендів.

Допоможіть своєму волоссю разом з OXFORD BIOLABS та BEAUTYCARE!

Розгорнути
Вгору