⚡🌈🔥 Всі діючі АКЦІЇ тут 👉
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Institut Esthederm

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

На BEAUTYCARE представлені косметичні продукти Institut Esthederm для захисту від сонця - на наш погляд, найбільш успішна лінія цього французького бренду.

Відмінною особливістю і "фішкою" сонцезахисних продуктів Institut Esthederm є збереження молодості шкіри.

З моменту заснування компанії творці бренду приділяли багато уваги дослідженням реакції шкіри на вплив сонця. Завдяки цим дослідженням вчені компанії здійснили значні відкриття і добилися того, що сонцезахисні засоби Esthederm стали одними з найефективніших на ринку.

На думку компанії, шкіру потрібно адаптувати до сонця, а не перевантажувати її захисними засобами. Оптимальна кількість сонця необхідно шкірі для синтезу меланіну, природного захисного пігменту. Краще рішення для шкіри - не гнатися за найвищим фактором захисту.

Вплив УФ прискорює синтез меланіну: так він швидше досягає верхніх шарів шкіри.

Засмага - це природна система захисту шкіри від сонячних опіків, пошкодження ДНК і окисного стресу. Це переконання лягло в основу засобів для засмаги з лінійки Adaptasun, які сприяють швидшому, глибокому і стійкому загару.

Вплив сонячних променів запускає вироблення корисного пігменту - меланіну. Разом з тим, цей вплив може привести до руйнування клітин, яке шкіра запрограмована нейтралізувати: в наших клітинах закладена здатність до самозахисту від вільних радикалів і запобігання пошкодження ДНК. Якщо перевантажити шкіру захисними фільтрами, природні захисні механізми перенасичуються і потребують оптимізації ефективними клітинними технологіями. Це переконання лягло в основу створення технології Global Cellular Protection, яка нейтралізує шкоду, завдану клітинам і тканинам організму під впливом сонця.

Важливо!

На BEAUTYCARE Ви можете купити косметику Institut Esthederm, яка була легально ввезена в Україну офіційним дистриб'ютором, з дотриманням норм зберігання і перевезення. Всі продукти - виключно оригінал, мають всі необхідні сертифікати і продаються за рекомендованою ціною.

Також, у нас Ви можете отримати кваліфіковану консультацію щодо використання препаратів бренду і їх поєднання з домашнім доглядом і салонні процедури інших брендів.

Розгорнути
Вгору