⚡🌈🔥 Всі діючі АКЦІЇ тут 👉
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Вальмонт / Valmont

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Valmont (Вальмонт) – преміальний швейцарський бренд професійної косметики.

Ще в 1905 на березі Женевського озера була заснована клініка Valmont, що спеціалізувалася на повернені молодості заможним і відомим клієнтам зі всього світу. Саме в цій клініці була розроблена клітинна процедура на базі потрійної молекули ДНК, вже легендарного інгредієнта, який в подальшому став основою для професійних засобів домашнього догляду Вальмонт.

З початку 80-х бренд перейшов на новий рівень і почав випускати елітні засоби домашнього догляду, використовуючи свій багаторічний досвід у косметології, останні досягнення швейцарської медицини, хімії, біології, а також неперевершену швейцарську якість.

На даний момент основною «фішкою» і визнаною сильною стороною Valmont залишається саме anti-age складова її продуктів, а найбільш відомим і популярним препаратом є Маска Попелюшки (Valmont Renewing Pack).

Завдяки неперевершеній якості своїх продуктів, своєму преміальному статусі і благородному швейцарському походженню, Вальмонт входить в обмежене коло брендів, популярних серед бізнес-еліти, представників шоу-бізнесу, політиків, відомих людей.

Косметика Valmont -  ідеальний статусний подарунок, який обов’язково буде відповідним чином оцінений.

В Україні купити Valmont Ви можете на BEAUTYCARE, при цьому ми гарантуємо відповідну рівню бренду консультацію, адекватну ціну і оригінальне походження препаратів.

Розгорнути
Вгору