Безкоштовна доставка "Новою поштою" незалежно від суми замовлення! Завжди додаємо цікаві пробніки!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Умови

Доставка

По Україні:

  • Ми пропонуємо доставку по Україні "Новою Поштою" до відділення отримувача безкоштовно незалежно від суми замовлення.
  • Зазвичай, ми відправляємо товар в день замовлення

За межі України:

  • Така доставка можлива, але кожен випадок має обговорюватися окремо. Можливість та вартість залежить від конкретної країни.

Оплата

Ми приймаємо оплату на карту Приватбанку, прив’язану до поточного рахунку ФОП, або напряму на рахунок ФОП у Приватбанку. Тобто, всі платежі офіційні, «чисті», і ми сплачуємо податки. Ми надішлемо Вам реквізити для оплати відразу після підтвердження конкретного замовлення.

За замовчуванням, ми працюємо по передоплаті. Можлива післяплата ("наложеный платёж"), але в цьому випадку комісію «Нової пошти» за цю послугу сплачує отримувач.

Обмін і повернення

Відповідно до "Закону про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991 та Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р (додаток №3 - перелік товарів) вся парфюмерно-косметична продукція входить до переліку товарів, які не підлягають поверненню (обміну). Разом з тим, у виключних випадках, при наявності достатньої аргументації, ми будемо готові розглянути можливість обміну або повернення. Просимо врахувати цю інформацію при плануванні Вашої покупки.

Угода користувача

Онлайн-магазин BEAUTYCARE.com.ua працює на підставі Угоди користувача (Публічної оферти), з якою можна ознайомитися за цим посиланням>>

Вгору