Ми дуже цінуємо наших клієнтів і хочемо, щоб Ви завжди поверталися до нас знову. Для цього ми зобов'язуємося надавати найкращий сервіс, справедливі ціни на наші продукти та послуги і найкраще співвідношення ціни / якості. І щоб наші ціни ще більше Вас радували, ми започаткували на BEAUTYCARE програму лояльності, згідно якої кожен клієнт отримує знижку в залежності від сукупної вартості усіх його попередніх замовлень на BEAUTYCARE:

Рівні накопичувальної знижки:

від 0 до 4 999 грн        0%
від 5 000 до 29 999 грн      5%
від 30 000 до 49 999 грн  7%
від 50 000 10%

В кожне замовлення ми додаємо пробніки, а у великі замовлення - косметологічні подарунки.

У разі, якщо Ви вперше робите у нас замовлення (тобто, у Вас не було можливості "накопичити" знижку), і Ваше замовлення відносно велике, ми обережно припускаємо, що можемо обговорити можливість знижки. Звісно, це залежить від суми замовлення і бренду.

Але головний наш бонус, що дозволить максимально еффективно витратити Ваші гроші - це консультація практикуючого косметолога до кожного замовлення. Ви купите в нас тільки те, що Вам потрібно і буде працювати!

Наш онлайн-магазин постійно розвиваєтьтся, а косметологічнйи ринок змінюється, тому ми залишаємо за собою право у разі необходності вносити зміни і до нашої програми лояльності. Щиро сподіваємося, що ці зміни будуть виключно на краще як для клієнтів, так і для магазину 😀

Окремо звертаємо увагу, що знижки не сумуються.