Ми прагнемо, щоб онлайн-магазин косметики BEAUTYCARE.com.ua став ідеальним місцем для косметологічного "шопінгу", де будь-який клієнт отримає бездоганний сервіс та буде впевнений в якості та оригінальності придбаних засобів.

Саме на цих засадах ми зробили наш перший, неймовірно успішний проект – «Студію системної косметології BEAUTYCARE», кожен новий клієнт якої потрапив до нас після рекомендації існуючих клієнтів.

В нашому онлайн-магазині ми продаємо продукцію лише тих брендів професійної косметики та косметики класу люкс, з якими ми вже достатньо довго працюємо і в особливостях яких ми добре орієнтуємося. Ми поступово розширюємо перелік цих брендів, але робимо це максимально обережно і виважено. Виходячи з принципів ефективної системної косметології, ми працюємо з живими людьми і завжди бачимо результати роботи препаратів наочно, тому звикли рекомендувати лише продукти, в яких впевнені і які ефективно працюють.

«Фішка» і основна конкурентна перевага BEAUTYCARE  –   високоякісні професійний підбір і рекомендації косметики для домашнього догляду.

Всі косметологічні продукти BEAUTYCARE отримує від офіційних дистриб’юторів брендів в Україні, тобто вони є оригінальними, ввезені в країну легально і зберігаються та перевозяться згідно правил виробника.

Засновник BEAUTYCARE, Анна Іванова, має 20 річний досвід роботи в косметології, репутацію висококласного та затребуваного фахівця з високим рівнем лояльності клієнтів та відповідними рекомендаціями.

Ми впевнені, що система домашнього догляду має величезний вплив на красу і здоров’я. Навіть більший вплив і більшу важливість, ніж ін’єкції і нерегулярні процедури в салоні. Ми бачимо, як саме працює призначений нами домашній догляд на сотнях пацієнтів вже багато років, тому  впевнено можемо стверджувати – так, це дійсно працює. Саме завдяки Вашій щоденній рутині, маленьким крокам кожен день, зранку та ввечері – ми разом наближаємось до сяючої й доглянутої шкіри. Поєднання системи професійних процедур з грамотним призначенням препаратів для домашнього догляду і надають той самий стійкий результат – здорову й красиву шкіру.

Ми підбираємо домашній догляд для вирішення будь-якої косметологічної проблеми та корекції будь-яких патологій шкіри. Серед іншого, ми маємо значний успішний досвід і спеціалізуємося на наступних напрямках:

• косметологічний догляд після інвазійного/хірургічного втручання,  в тому числі блефаро- та рінопластики, пластичної хірургії, процедури фейсліфтінгу;
• підготовчий домашній догляд перед інвазійною та/або апаратною корекцією або пластичною хірургією (так, це дійсно дуже важливе!);
• акне та постакне –  у підлітків, дорослих, «маскне»-висипи внаслідок насіння масок;
• чутлива шкіра, дерматити, порушення епідермального  бар’єру тощо;
• набряки на обличчі й під очима;
• купероз і розацеа;
• суха або зневоднена шкіра;
• корекція розширених пор, жирної шкіри, суха та жирна себорея;
• протоколи корекції гіперпігментації, пігментних плям, лентиго, мелазми;
• омолодження шкіри, корекція овалу обличчя, мімічних зморшок на чолі й під очима.

Запрошуємо Вас приєднатися до BEAUTYCARE в цій захоплюючій подорожі світом косметології, і гарантуємо - наше співробітництво буде для Вас максимально легким, приємним і ефективним 🌞🌈💖😀