Перейти до товарів колекції >>

Суперхіт 2021 роки від Тальго (Thalgo) вже можна купити на BEAUTYCARE.com.ua

Видимі зморшки - основна проблема для жінок

Ні для кого не секрет, що зморшки - це основна ознака вікових змін шкіри, а їх корекція є найважливішою проблемою сучасної косметології. Старіння шкіри ділиться на внутрішнє, те, що відбувається в силу вікових причин, і зовнішнє, обумовлене несприятливим впливом навколишнього середовища. Щоб вирішити ці проблеми, вчені роками ведуть дослідні роботи, а косметичні корпорації випускають все нові і нові препарати. Виділяють три типи зморшок - мімічні, статичні і гравітаційні.

Мімічні зморшки

У 20 років можуть бути тільки мімічні зморшки. Це складочки, які утворюються при скороченні лицьових м'язів, коли ми хмуримося або примружується. Причиною ранньої появи зморшок є індивідуальні анатомічні особливості обличчя і сильно виражена міміка. Звичка морщити лоб, піднімати і зводити брови, прищулювати очі - все це сприяє їх появі. На щастя, далеко не завжди мімічні зморшки є естетичним недоліком, вони можуть виглядати навіть мило, надаючи особі індивідуальність і якусь "родзинку". Але слід розуміти, що якщо не доглядати за шкірою, то до 35 років мімічних зморшок стане значно більше.

Статичні зморшки

У 30 років на обличчі вже можуть бути помітні перші статичні зморшки, тобто зморшки, які видно, навіть коли особа розслаблено. Вони з'являються не на порожньому місці, а "виростають" з мімічних зморшок і зморшок положення (з'являються при зміні положення тіла, наприклад, якщо лягти набік, може з'явитися зморшка на шиї). У віці 30 років починає сповільнюватися оновлення клітин рогового шару, знижується швидкість утворення колагену, еластину. Перевтома, зневоднення, вплив несприятливих факторів зовнішнього середовища, куріння, алкоголь, зловживання солярієм - також руйнують структуру колагену. З'являються дермальні зморшки середньої глибини, що представляють собою дефекти дерми.

Гравітаційні зморшки

До 40 років з'являються вже гравітаційні зморшки: носогубні складки і складки під очами, зморшки на шиї, які утворюються при опусканні тканин обличчя. Ми нічого не можемо вдіяти з земним тяжінням, тому, як тільки колагеновий каркас шкіри слабшає, обличчя під дією гравітації починає "стікати" вниз. Виникнення гравітаційних зморшок прискорюється при підвищеній масі м'яких тканин. Фібробласти в цьому віці починають працювати мляво, а так як саме вони відповідають за синтез колагену і гіалуронової кислоти, їх пасивність відбивається на шкірі.

Рішення від Thalgo

Зморшки є основною проблемою, з якою жінки звертаються до дерматолога, для того щоб знайти оптимальне рішення. Сьогодні одним з головних рішення для корекції зморшок є ін'єкції колагену або гіалуронової кислоти.
Для того, щоб вирішити проблему навіть глибоких і стійких зморшки, Thalgo розробили нову лінію продуктів - ГІАЛУ-ПРОКОЛАГЕН.

Гіалу-Проколаген від Тальго (Thalgo Hyalu-Procollagen) - це лінія інноваційних продуктів, заснована на ефекті використання трьох гіалуронових кислот і морського про- колагену, для потрійний корекції зморшок:

1. Миттєво розгладжує мімічні зморшки і тонкі лінії зневоднення

Екзогенне надходження високомолекулярної гіалуронової кислоти, сприяє наповненню вологою поверхні шкіри і інтенсивному відновленню її щільності. Тонкі лінії зневоднення і мімічні зморшки розгладжуються, епідерміс наповнюється вологою, відновлюється щільність мікрорельєфу шкіри, вона стає наповненою і гладкою.

2. Видиме розгладження зморшок

Середньомолекулярна гіалуронова кислота дозволяє активізувати ендогенний епідермальний синтез гіалуронової кислоти в організмі і стимулювати оновлення кератиноцитів. Відновлюється структура епідермісу і видимі зморшки розгладжуються, як ніби виштовхуються зсередини.

3. Корекція глибоких зморшок зсередини

Лабораторія Thalgo вперше комбінує морський про-колаген з гіалуроновою кислотою низької молекулярної маси. Цей комплекс активізує в дермі синтез колагену I, III і IV і гіалуронової кислоти (дослідження in vitro). Навіть глибокі і стійкі зморшки заповнюються зсередини.

Лінія домашнього догляду Гіалу-Проколаген / Hyalu-Procollagen включає в себе п'ять засобів по догляду за шкірою і одну харчову добавку проти старіння.
Щоб купити продукти лінії Тальго гиалит-проколаген, перейдіть за посиланням >>