Навіть найкращі засоби відомих брендів, на кшталт MEDER 🇨🇭 або Cellcosmet 🇨🇭, можуть викликати розчарування. Давайте розберемося, чому це відбувається?

1. Нерегулярне використання. Ви можете придбати найкращі, найдорожчі баночки. Але - сюрприз! - вони працюватимуть лише тоді, коли ми систематично та регулярно, двічі на день, використовуємо їх. В ролі прикраси полички у ванній вони, звісно, гарні, але трошки не той результат.

2. Занадто економне використання. Ефект косметичного засобу залежить в тому числі від того, який обсяг ви нанесли на шкіру. Не варто “цідити” по краплинці гарний крем або сироватку, аби розтягнути їх надовше. За недостатньої кількості шкіра просто їх не помітить.

3. Інгредієнти, що конфліктують між собою. Пептиди - чудова річ. Кислоті - класні. Але закони косметичної хімії не хочуть, аби вони були разом. Якщо нанести їх одночасно - кислоти миттєво руйнують ніжні білкові тіла пептидів. І це лише один із прикладів.  Тому варто використовувати засоби однієї лінійки. Якщо ж тягне на різні бренди - дуже уважно перевіряти їх на сумісність.

4. Неправильний підбір косметики. Дуже важливо правильно оцінити потреби шкіри. Вона чутлива чи реактивна? Суха чи зневоднена? Потребує корнеотерапії чи глибокого впливу? Краще за все допоможе розібратися фахівець.

5. Низький рівень виробника. Відомі бренди інвестують величезні кошти в наукові дослідження, виробництво, персонал і контроль якості, що, відповідно, впливає на ціну. Важко очікувати результат від продукції, зробленої "на кухні" за формулою на 3 інгредієнти, знайденою в відкритому доступі в інтернеті з відповідним контролем якості.

6. Низький рівень продавця. Очікувати гарний результат можна лише від оригінального засобу, який правильно зберігався (для деяких продуктів це взагалі критично) та дійсно містить усі заявлені компоненти. Тому купуйте засоби догляду лише в авторизованих партнерів брендів і в жодному випадку не на “розлив” (коли невідомо який засіб в невідомо яких умовах розливають по баночках сумнівної чистоти).

BEAUTYCARE зробить так, щоб догляд, що Ви купите у нас - працював:

• в нас Ви можете купити продукцію тільки відомих і перевіренених брендів, з якою ми давно працюємо - MEDER 🇨🇭, Thalgo 🇫🇷, Wamiles 🇯🇵, Cellcosmet 🇨🇭, Yon-Ka 🇫🇷, Valmont 🇨🇭, Image Skincare 🇺🇸, Medik8 🇬🇧 та багато інших;

• тільки оригінальна продукція, яку ми отримуємо тільки від офіційних постачальників;

• зберігання і транспортування згідно вимог виробників;

• консультація щодо використання від професійного практикуючого косметолога

Купуйте ефективно та яскраво на BEAUTYCARE! 🌞🌈💖😀