Ще одна новинка від Medik8 - нічний крем для області навколо очей Crystal Retinal Ceramide Eye.

Унікально стабілізований для оптимальної ефективності Crystal Retinal Ceramide Eye забезпечує клінічні антивікові результати поряд з м'яким, поживним ефектом для очей. Завдяки системі доставки ретиналю з подвійною інкапсуляцією забезпечується надповільне вивільнення ретиналю в шкіру, щоб гарантувати, що потужна формула залишається дуже ніжною на ділянці навколо очей.

Натхненний оригінальним бестселером Crystal Retinal, крем для очей має ту ж неперевершену запатентовану систему стабілізації та безповітряну упаковку, щоб захистити потенціал молекули сітківки для тривалого ефекту. Crystal Retinal Ceramide Eye також привносить нашу унікальну шкалу прогресивної сили сітківки (0,03-0,1%) у догляд за очима, щоб гарантувати, що ваші результати завжди будуть максимальними та ніколи не залишаться на місці.

Універсальний крем для очей з керамідами розроблений, щоб бути всім, що потрібно вашій шкірі під очима у вашому вечірньому догляді за шкірою. Доведено, що забезпечує швидкий результат за ніч з видимим згладжуванням ознак старіння, які згодом стають більш вираженими.

Три рівні дозування – 3, 6, 10.

Купити Crystal Retinal Ceramide Eye можна тут>>, інша косметика Medik8 доступна за цим посиланням>>.