Сьогодні ми розкажемо про неочевидні лайфхаки із засобами MEDER BEAUTY! Окрім зазаначеної в інструкції, вони можуть приносити ще й неочевидну користь.

Ідеальні губи

Ензимний пілінг Ензі-Піл 2Ez підходить не лише для ніжної ексфоліації обличчя, але й для губ також! Одна крапля засобу, пару хвилин масажу - і навіть дуже чутливі та потріскані губи стануть гладенькими та ніжними.
• Після пілінгу одна крапля засобу Дерма-Філ 6Df подарує плампінг-ефект - миттєве наповнення та зволоження. А також цей засіб допомагає подовжити дію ін’єкційної корекції губ.
• Також для живлення та догляду за губами можна використовувати наш легендарний крем Блефаро-Річ 7Br. Трохи крему двічі на день - і вам більше не треба носити бальзам для губ!

Молодша шия

• Незамінний Enzy-Peel 2Ez можна та потрібно використовувати для шиї та декольте. 2-3 рази на тиждень допоможуть зміцнити, освітлити та оновлювати шкіру цієї делікатної зони, а також зменшити пігментацію.
• Після ексфоліації нанесіть
Derma-Fill Cream 6Df або епігенетичну олійку-вуаль Vita-Long 6Vl. Ефект буде помітним одразу!

Ніжні руки

• І знов наш улюбленець, багатофункціональний Ензі-Піл! зробіть інтенсивний масаж рук з цим засобом, і ця проста процедура зробит ручки гладенькими, шовковистими та світлими.
• Підживити тонку шкіру навколо нігтів миттєво допоможе олійка Віта-Лонг.
• Використовувати вдруге маски Медер не варто. А ось залишки гідро-гелю з пакетику та використаної маски втирайте в руки - та здивуєтесь результату!

Купити косметику MEDER 🇨🇭 Ви можете в нашому інтернет-магазині, що є офіційним партнером MEDER BEAUTY SCIENCE 🇨🇭.

Крім того, в нас можна купити засоби домашнього догляду від інших відомих світових косметологічних брендів -  Cosmetics 27 🇫🇷, Thalgo 🇫🇷, Wamiles 🇯🇵, Cellcosmet 🇨🇭, Yon-Ka 🇫🇷, Valmont 🇨🇭, Image Skincare 🇺🇸, Medik8 🇬🇧 та багатьох інших

Купуйте ефективно та яскраво на BEAUTYCARE! 🌞🌈💖😀