Наука краси - косметологія, дерматологія, косметична хімія та біотехнології нині розвиваються просто бурхливо! Наразі маємо багато найновіших відкриттів, які революційним чином вплинуть на мистецтво догляду за шкірою. Швейцарська лабораторія Meder Beauty Science і провідні науковці виокремлюють наступні тренди в б’юті на найближче майбутнє:

1. Концепція “мікробіом-френдлі”

Мікіроскопічні колонії бактерій, що живуть на шкірі, забезпечують захист від “чужих” мікробів, токсинів і навіть ультрафіолету; виробляють необхідні для шкіри ліпіди, білки та гіалуронову кислоту. Нині з косметики видаляють модні у минулому інгредієнти, що “дезинфікували” шкіри. Тепер ми намагаємось зберегти середовище для корисного мікробіому, використовуючи пре- і пробіотики, постбіотики та сімбіотики.

Майже всі продукти MEDER використовують ці технологію, наприклад, Net-Apax Gel 1Ax | Очищуюча маска з пребіотиком Нет-Апакс або Equa-Derm Cream 7Ed | Крем для обличчя Еква-Дерм.

2. Захист від агресивного впливу середовища

Сонцезахист нам знайомий давно. Але не менш важливим є захист шкіри від токсичних речовин та мікрочасток, що пошкоджують шкіру.

Продукт від MEDER - Derma-Fill Cream 6Df | Крем для обличчя Дерма-Філ.

3. Пептиди

Їх почали використовувати косметиці трохи менше 20 років тому. На сьогодні відомі декілька сотень пептидів, що мають безліч можливостей. Вони добре проникають у шкіру, не викликають алергій, мають передбачуваний вплив на клітини та не порушують мікробіом.

Продукти від MEDER - Концентрат Міо-Фікс / Myo-Fix 4Mf та Маска Міо-Фікс / Myo-Fix Mask 5Mf.

4. Хронокосметологія

За безліч життєво важливих процесів у шкірі відповідають циркадні ритми - тобто, ритми сну\неспання. Є час, коли шкіра втрачає вологу і коли вона найкраще зволожена, коли активніше йде відновлення, коли не варто пошкоджувати шкіру. Відновлення циркадних ритмів шкіри - відповідальне та цікаве завдання!

Продукт від MEDER - Circa-Night Cream 7Cn | Нічний крем Цирка-Найт.

5. Епігенетичний догляд

Спадковість - не вирок! Епігенетика вивчає, як зовнішні фактори впливають на гени та “запускають” процеси адаптації. Один з найперспективніших та вражаючих напрямів - уповільнення клітинного старіння.

Продукт від MEDER - Vita-Long Eco 6Vl | Епігенетична олія Віта-Лонг Еко.

Компания Медер Бьюті активно використовує усі ці науково обгрунтовані тренди при виробництві своїх продуктів, а купити засоби домашнього догляду MEDER Ви можете на нашому сайті за посиланням.

Також, на BEAUTYCARE доступні високотехнологічні косметологічні прродукти інших світових лідерів - Cellcosmet, Wamiles, Faith Beauty, Yon-Ka, Thalgo, Image Skincare та багато інших.

Купуйте ефективно та яскраво на BEAUTYCARE! 🌞🌈💖😀