Літня спека змушує нас шукати прохолоди. Басейни та аквапарки - гарний спосіб відпочинку та тренування. Як правильно дбати про шкіру, аби зберегти її здоров’я в громадських басейнах?

💧Для здорової шкіри 40-60 хвилин купання у хлорованій воді цілком безпечні. Але якщо шкіра чутлива та\або пошкоджена - варто бути обережними.

💧Якщо температура води більше +30 С - не варто купатися довше 30 хвилин. Інакше шкіра розм’якшується та розрихлюється, це робить її вразливою.

💧Не використовуйте засоби з кислотами та ретинолом до відвідування басейну - вони збільшують чутливість та вразливість шкіри.

💧Після басейну обов’язково прийміть душ з м’якими миючими засобами для тіла та для обличчя. Ми радимо використовувати гель-крем для вмивання Meder Net-Apax. Цей засіб мікробіом-френдлі та допомагає заспокоїти чутливу шкіру. Також варто добре зволожити та відновити шкіру - наприклад, за допомогою заспокійливої сироватки Meder Soin-Apax та захисного зволожувального крему Salva-Derm.

☀️Насолоджуйтесь літом, а BEAUTYCARE та наш партнер MEDER BEAUTY SCIENCE 🇨🇭 подбають, аби ваша шкіра завжди була здоровою та гарною!

Купуйте ефективно та яскраво на BEAUTYCARE! 🌞🌈💖😀