Стовбурові клітини у косметиці: міфічні чи ефективні?

Навіщо використовувати стовбурові клітини у косметичних засобах, та чи є вони безпечними? Розповідаємо!

Найчастіше в косметології використовують стовбурові клітини рослин, які отримують біотехнологічним шляхом. В чому їх цінність?

Вони містять велику кількість фітогормонів, що за властивостями дуже схожі до людських. Нанесені на шкіру у складі крему, вони підвищують її чутливість до гормонів. Для шкіри, що старішає, з її нестачею власних гормонів та зменшеною чутливістю до них, це дуже добре. Шкіра ніби “прокидається”, виглядає краще, а темпи старіння уповільнюються.

ВАЖЛИВО! Фітогормони стовбурових клітин рослин не викликають звикання та не мають побічної дії.

Містять речовини під назвою “цитокіни”. Зазвичай організм людини їх виробляє в момент адаптації до стресу. коли їх додати ззовні, цитокіни підвищують адаптивні здатності шкіри, вона швидше загоюється та краще синтезує білки.

Містять велику кількість вітамінів, провітамінів, мікроелементів та амінокислот. Наша шкіра дуже схвально сприймає їх у якості будівельного матеріалу. Стовбурові клітини рослин посилюють здатність шкіри до регенерації та при цьому не завдають шкоди.

Мають у складі речовини та біохімічні сполуки, ідентичні тим, що присутні у нашому організмі. Їх використання не лише є ефективним та безпечним, але й відповідає приципам біохакінгу.

Використання стовбурових клітин у косметиці, особливо у формулах для вікової шкіри, є цілком виправданим.

Продукти, що містять  стовбурові клітини, можна купити в онлайн-магазині Сервісу системної косметології BEAUTYCARE. Ми б хотіли порекомендувати наступні:

Arma Lift Concentrate 4Al | Концентрат Арма-Ліфт від MEDER BEAUTY
Time Resist Creme Jour | Денний крем від YON-KA
25% Stem Cell Facial Enhancer I Enhance - Концентрат Стовбурові клітини від IMAGE SKINCARE

(IMAGE Skincare, взагалі, активно використовує технологію стовбурових клітин і має дуже багато, порівняно з іншими брендами,  продуктів з цим компонентов)

Купуйте ефективно та яскраво на BEAUTYCARE! 🌞🌈💖😀