Vita-Long Oil від MEDER BEAUTY SCIENCE - це особливий засіб-бустер з епігенетичним впливом. Це означає, що він впливає безпосередньо на ДНК клітин шкіри, уповільнює процеси старіння, зменшує кількість мутацій та покращує процеси регенерації.

З цією метою МЕДЕР ввели у цей препарат три особливі компоненти:

🌿Тепренон (gernylgeranylacetone) - захищає клітини від впливу вільних радикалів, подовжує тривалість життя клітин шкіри на 30%, значно уповільнює появу ознак старіння.

🌿Убіхинон (коензим Q10) - підтримує рівень вживання кисню клітинами шкіри, зменшує процеси запалення та пов’язаного з ним старіння, активує експресію генів, що відповідають за регенерацію.

🌿Екстракт гаметофіт водорості Undaria Pinnatifida - перший косметичний інгредієнт, що здатен підтримувати активність мітохондрій клітин шкіри. Це допомагає підтримувати енергетичний обмін та захист клітин від пошкоджень, в т.ч. радіаційних.

Бустер Meder Vita-Long VL6 допомагає природним чином уповільнити біологічне старіння шкіри завдяки захисту від факторів, що пошкоджують шкіру. Також він запобігає порушенням регуляції клітинних механізмів, таким чином уповільнюючи хронологічне старіння.

Спробуйте цей особливий засіб з особливою знижкою в вересні та переконайтесь: наука та природа у найкращому поєднанні - це косметика MEDER!

Купити олію Віта-Лонг або дізнатися про неї більше можна за цим посиланням >>.

Купити іншу косметику МЕДЕР можна тут >>

Також, в нас представлений домашній догляд інших відомих косметологічних брендів, в тому числі, Valmont 🇨🇭, Image Skincare 🇺🇸, Thalgo 🇫🇷, Medik8 🇬🇧, Cellcosmet 🇨🇭 Cosmetics 27 🇫🇷, Wamiles 🇯🇵, Yon-Ka 🇫🇷.

Купуйте ефективно та яскраво на BEAUTYCARE! 🌞🌈💖😀