Вся справа в анатомії та фізіології! В області навколо очей дуже багато судин. Якщо вони перевантажені - рідина з них проникає в жирову клітковину, яка вистеляє нижній край очної ямки та захищає око.

Пухка клітковина легко набрякає, а тонка шкіра, що її покриває - розтягується. Ми бачимо припухлість, а іноді й формування “мішку” - чітко обмеженого набряку.

Важливо: якщо мішечок має чіткі кордони та відносно незмінний - це привід звернутись на консультацію до офтальмолога або пластичного хірурга, аби виключити наявність грижі нижньої повіки. На жаль, якщо це вона - позбавитись її можливо лише хірургічним шляхом.

Якщо ж припухлість зменшується та збільшується, а іноді і щезає залежно від сну, харчування, стресу - мова йде саме про набряк, на який ми можемо ефективно впливати.

Як запобігти появі набряку під очима?

• Намагайтесь достатньо спати, на зручній подушці та за можливості - не обличчям вниз.
• Відслідковувати, чи впливає їжа та яка саме на появу набряків (як правило, солона).
• Бути обережними з алкоголем.
• Розуміти, що деякі ін’єкційні та апаратні методики можуть зміцнювати шкіру, але не покращувати (а іноді і погіршувати) функціонування судин.
• Звісно ж, використовувати спеціальні засоби догляду для очей, що зміцнюють судини та покращують мікроциркуляцію.

Швейцарська компания MEDER BEAUTY SCIENCE розробила один з найкращих засобів - легкий охолоджувальний крем-гель Медер Блефаро-Лайт Bl6. В його складі - класичні компоненти, що мають дренувальну дію та зміцнюють судини: ніацинамід, кофеїн, есцин.

В жовтні Blepharo-Light є продуктом місяця на BEAUTYCARE і на нього діє знижка 20%! 

Щоб придбати Blepharo-Light або узнати більше про цей засіб, перейдіть за посиданням >>. Щоб купити кометику MEDER, перейдіть сюди >>.

Крім того, в нашому онлайн-магазині косметики Ви можете придбати препарати інших відомих світових брендів - Nanogen 🇬🇧, Valmont 🇨🇭, Image Skincare 🇺🇸, Thalgo 🇫🇷, Medik8 🇬🇧, Cellcosmet 🇨🇭 Cosmetics 27 🇫🇷, Wamiles 🇯🇵, Yon-Ka 🇫🇷.

Купуйте ефективно та яскраво на BEAUTYCARE! 🌞🌈💖😀