Легендарний Salva-Derm Sd7 від MEDER BEAUTY SCIENCE повертається!

Оновлена ​​та покращена версія цього крему MEDER для чутливої ​​та нормальної шкіри незабаром вже буде доступна на BEAUTYCARE

Новий рівень впливу на мікробіом та біоідентичні інгредієнти, зменшення алергенності шкіри та максимальне відновлення захисних властивостей вже у перші дні використання.

Нові інгредієнти

1. Пробіотик Aquaxyl
Натуральний пробіотик, який негайно позбавляє лущення шкіри за рахунок здатності пригнічувати Pittosporum Ovale. Активізує процеси циркуляції води між глибокими та поверхневими шарами шкіри та посилює природний синтез гіалуронової кислоти фібробластами.

2. Декспантенол (вітамін B5)
«Загоючий» вітамін, що використовується в медицині для лікування опіків та відновлення шкіри після пошкодження ультрафіолетом. Посилює здатність шкіри відновлювати захисний бар'єр самостійно.

3. Ceramides-3
Комплекс церамідів, ідентичних церамідам себуму здорової шкіри. Відновлюють бар'єрні властивості шкіри, допомагають її підтримувати здоровою та зволоженою.

4. Новий комплекс водоростей.
Ірландський мох та літотамнеум з Атлантики у поєднанні з прісноводною хлорелою заспокоюють шкіру та попереджають розвиток запальних реакцій завдяки високому вмісту унікальних іонних сполук, білків та мінералів.

Оновлений Meder Salva-Derm Sd7 незабаром буде доступний на BEAUTYCARE і Ви вже можете замовити цей крем за посиланням >>

Інша косметика MEDER BEAUTY SCIENCE доступна тут >>