Механічна чистка - одна з найбільш популярних косметологічних процедур. Але чи потрібна вона всім? Ні, не обов’язково!

Плюси механічної чистки (якщо виконати правильно):

дає помітний ефект одразу після процедури
дійсно допомагає зменшити кількість закритих та відкритих комедонів

Мінуси (за не дуже професійного виконання):

великі ризики травми шкіри, розповсюдження інфекції з запальних елементів на все обличчя
стимулює роботу сальної залози, через що комедони утворюються ще активніше і виникає “замкнене коло”

Гарний косметолог чистить нечасто і має в своєму арсеналі все необхідне, аби провести чистку з мінімальними травмами та наслідками для шкіри.

Що потрібно, аби шкіра не потребувала частих чисток?

пити достатньо води (якщо ви зневоднені, шкірне сало стає густішим і білі точки утворюються активніше)
правильно очищувати шкіру - якісно знімати макіяж, використовувати м’які засоби вмивання, що не порушують водно-ліпідну мантію (бо пересушена шкіра намагається відновити захист і виробляє ще більше шкірного сала). Рекомендуємо Net-Apax Gel 1Ax від MEDER.
користуватись мікробіом-френдлі засобами для себорегуляції та зменшення запалень, наприклад, MEDER Eu-Seb Concentrate 4Es та MEDER Eu-Seb Mask 5Es.
обирати делікатні засоби домашнього пілінгу для більш глибокого очищення пор та видалення змертвілих часточок шкіри (найкращий варіант - це ензимні пілінги, наприклад MEDER Enzy-Peel Mask 2Ez).

Як зробити чистку в косметолога безпечно?

довіряти лише фахівцю, що сумлінно дотримується правил чистоти - усі багаторазові засоби мають не просто замочуватись у дезрозчині, а оброблятись на високих температурах. Чисті руки та стерильні рукавички - обов’язково.
використовувати не розпарення шкіри (це провокує набряк, травмування та гематоми), а спеціальні засоби підготовки шкіри, щоб безпечно відкрити пори, видалити зроговілі часточки шкіри та зробити сальні пробки менш щільними.
отримати рекомендації догляду після чистки, аби шкіра відновилась та не відбулося вторинне інфікування.

На BEUTYCARE Ви зможете купити засоби домашнього догляду від найкращих світових косметологічних брендів, серед них - Meder Beauty, Cellcosmet, Thalgo, Medik8 та інші, що дозволять Вам як підтримувати шкіру у прекрасному стані в проміжках між процедурами, так і істотно зменшити потребу в чистках, і взагалі, у візитах до косметолога 🙂

Купуйте ефективно та яскраво на BEAUTYCARE! 🌞🌈💖😀