Створюючи свої засоби, Meder Beauty Science 🇨🇭 спирається на суто науковий підхід.

Останні дослідження процесів старіння цілком переглянули вплив жирових відкладень обличчя на тип старіння. Раніше вважалося, що вікові зміни повного або схильного для набряку обличчя викликані дією гравітації. Цей тип старіння так і називали – гравітаційним. Механізм пояснювали наступним чином: під впливом сили тяжіння жирові пакети опускаються, деформуючи тканини та овал обличчя.

Однак нещодавно було виявлено, що збільшені жирові клітини надсилають у клітини, що виробляють колаген, сигнал «припинить його виробляти!». Відповідно, чим більше великих жирових клітин, тим менше колагену виробляє шкіра, що робить її більш вразливою до вікових змін та деформації тканин.

Тому новітній підхід до запобігання «гравітаційному старінню» - це контроль розміру жирових клітин.

Як це втілити?

Один з найкращих методів – регулярне використання косметичних засобів місцевого призначення на основі кофеїну, таких як концентрат Meder Lipo-Oval 4Lo та маска Meder Lipo-Oval 5Lo. Якщо ви маєте схильність до набряків та\або жирові відкладення в зоні підборіддя та щок, додайте концентрат Ліпо-Овал у щоденний догляд та/або використовуйте маску 2-3 рази на тиждень.

Як використовувати концентрат:

• після вмивання та сироватки за типом шкіри
• наносьте невелику кількість на середню та нижню частини обличчя
• 5 тижнів – 2 рази на день (ранок та вечір), потім 1 раз на день.

Купити косметику Meder Beauty 🇨🇭 Ви можете в нашому інтернет-магазині, що є офіційним партнером MEDER BEAUTY SCIENCE 🇨🇭.

Крім того, в нас можна купити засоби домашнього догляду від інших відомих світових косметологічних брендів -  Cosmetics 27 🇫🇷, Thalgo 🇫🇷, Wamiles 🇯🇵, Cellcosmet 🇨🇭, Yon-Ka 🇫🇷, Valmont 🇨🇭, Image Skincare 🇺🇸, Medik8 🇬🇧 та багатьох інших

Купуйте ефективно та яскраво на BEAUTYCARE! 🌞🌈💖😀