До свят Medik8 підготувала колекцію подарункових наборів Festive Collection 2021.

Справжнім діамантом цієї коллекції є r-Retinoate Luxe Collection 2.0 - люксовий набір, що містить всі три препарати преміальної суб-лінії продуктів з вітаміном А r-Retinoate, а також неповторну чорну дорожню сумочку.

Luxe Collection 2.0  - подарунок для найбільш вимогливого споживача. Відкрийте для себе розкішні формули, які буквально стирають зморшки з обличчя, омолоджують шкіру, відновлюють сяйво та бадьорість, дарують бездоганний тонус і тон без жодних недоліків.

Вершина технологічного прогресу в застосуванні вітаміну А - це ретиніл ретиноат, унікальний витвір найдосвідченіших розробників і вчених Medik8. Це інноваційна молекула, в якій поєдналися ретинол і ретиноєва кислота. Ретиніл ретиноат дає безпрецедентні результати й перевершує традиційний ретинол за всіма можливими показниками. І тепер ця технологія доступна в єдиній колекції, до якої входить денний крем, сироватка навколо очей і нічний крем.

Навіщо погоджуватися на менше, ніж чиста розкіш?

Склад набору

• r-Retinoate Day & Night (50 ml)

Справжня революція в догляді за шкірою. Формула містить ретиніл ретиноат (у 8 разів потужніший, ніж ретинол) та високу концентрацію тетрагексилдецил аскорбату. Вже через 4 тижні крем помітно розгладжує лінії й зморшки, покращує тон шкіри, надає шовковистості й пружності. Гіалуронова кислота глибоко живить і гідратує. Продукт для денного й нічного догляду.

• r-Retinoate Day & Night Eye Serum (15 ml)

Високоефективна й ніжна, легка й інтенсивна - ця сироватка легко проникає в шкіру й стирає ознаки плину часу. Ретиніл ретиноат розгладжує зморшки, повертає сяйво й бадьорий вигляд. Крім того, формула універсальна - щоб прискорити результати, її можна наносити й на день, і на ніч.

• r-Retinoate Intense (50 ml)

Революційне поєднання ретиніл ретиноату й ретинальдегіду в ніжній шовковистій формулі - для неймовірних результатів і незабутньої насолоди. Омолодження в домашніх умовах ще ніколи не було таким реальним. Діє в 8 разів потужніше й в 11 разів швидше, ніж звичайний ретинол. Всього за 4 тижні ви побачите вражаючі зміни: зменшення ліній і зморшок, покращення тонусу й сяйва шкіри.

• Брендована сумочка

Розкішна й зручна чорна брендована сумочка з лімітованої, виготовленої на замовлення колекції. Всередині має три великі відділи. В цій сумочці поміститься не лише люксова лінія r-Retinoate, але й багато інших продуктів догляду, незамінних у подорожі.

Придбати набір або дізнатися більше про нього та продукти, що до входять до нього, можна за посиланням >>

Також, на BEAUTYCARE Ви можете купити іншу косметику Medik8 >>