Ми хочемо, щоб онлайн-магазин BEAUTYCARE.com.ua став ідеальним місцем для косметологічного "шоппінгу", де будь-який клієнт буде впевнений в якості засобів для догляду та отримає бездоганний сервіс. Саме тому, ми постійно додаємо в магазин нові бренди, щоб максимально задовільнити можливі потреби клієнтів, але робимо це дуже обережно, і тільки з тими брендами, в якості яких ми впевнені, з якими вже працюємо деякий час і за продуктами якого ми можемо запропонувати якісну консультацію.

Виходячи саме з цих принципів, ми хочемо презентувати на нашому сайті відомий німецький бренд REVIDERM. Ми співпрацюємо з REVIDERM з моменту його появи на ринку України 2 роки тому. За цей час ми мали можливість ретельно вивчити переваги та особливості як професійних продуктів, так і засобів домашнього догляду.

REVIDERM - дуже німецький бренд: легендарна якість і надійність, величезна продуктова лінійка, засоби якої вирішують всі можливі косметологічні проблеми, все дуже структуровано, чітко і зрозуміло. Як наслідок, бренд має дуже високий рівень лояльності клієнтів, що почали з ним працювати. Є відчуття, що REVIDERM особливо підійде поціновувачам німецьких автомобілів 🚗😀

Всі продукти REVIDERM розбиті на 3 великих сегменти:

1. SKINESSENTIALS - умовно стандартні косметологічні продукти, в тому числі засоби для умивання, скраби, креми та сироватки, засоби для тіла, для засмаги.

2. SKINDICATION - група суб-ліній спеціального догляду для куперозу, зволоження, пігментації тощо

3. SKINTELLIGENCE - 5 ліній hi-tech продуктів для омолодження

Крім того, REVIDERM має цікаві окремі лінії - пост-процедурні набори та нутрікосметику.

Продукти бренду REVIDERM вже можна купити на BEAUTYCARE, і навіть більше: ми щиро впевнені, що наш магазин найкраще місце для такої покупки в Україні. Ми давно працюємо з REVIDERM, розуміємо його особливості, наш практикуючий косметолог (не менеджер-консультант) надасть вам професійну консультацію по кожному продукту і у разі необхідності може відкорегувати Ваше замовлення.

Переходьте за посиланням>>, щоб дізнатися більше та купити продукцію REVIDERM.

Відкрийте для себе REVIDERM разом з BEAUTYCARE!