Ми щиро впевнені, що до сонця треба відноситися дуже обережно! Але, з іншого боку, треба визнати, що пляжний відпочинок в південих країнах, де вплив сонця особливо сильний - це поточний стандарт. А засмагла шкіра - як мінімум, трохи - на даний момент вважається красивою і "престижною".

Щоб цього літа процес засмаги був для Вас максимально без неприємних наслідків, ми створили у себе на сайті розділ Сонце і засмага, де максимально зручно і структоровано представлені всі засоби для захисту від впливу сонця, засмаги та автозасмаги, які продаються в нашому магазині.

Серед іншого, в нас можна купити сонцезахисні засоби лідерів цього сегменту косметологічного ринку - Thalgo, Institut Esthederm, Yon-Ka, Reviderm та багато інших.

Завітайте до розділу Сонце і засмага за цим посиланням>>

Важливо!

1. Наголушуємо на важливості користування сонцезахиними засобавим виключно перевірених брендів. На захисті від впливу сонця на шкіру не можга економити і користуватися чимось з сусіднього супермаркету або аптеки. Можливі наслідки від помилок значно перевищать економію.

2. Обов'язково виконуйте стандартні правила перебування на сонці - серед іншого, уникайте перебування на відкритому сонці з 11-00 до 16-00, носить відповідний одяг, обережно збільшуйте час перебування під сонцем і користуйтеся сонцезахисними засобами, які можна купити в розділі Сонце і засмага.

3. Якщо у Вас немає часу або бажання засмагати під сонцем, в тому числі, через небажання зашкодити здоров'ю, радимо скористатися засобами для автозасмаги, які можна придбати за цим посиланням>>